Meist

Meie eesmärk on pakkuda asjatundlikku ja professionaalset täisteenust detailplaneeringute ja ehitusprojektide koostamisel. See hõlmab lisaks vastava dokumentatsiooni koostamisele ka pidevat personaalset kliendisuhtlust, asjakohast nõustamist ja kogu vajalikku asjaajamist alates kliendi esmase mõtte kirjapanekust kuni soovitud tulemuse saavutamiseni. Kliendi rahuolu on meie prioriteet, mistõttu proovime saavutada alati kliendi jaoks parimat võimalikku lahendust ka kõige ebarealistlikumas situatsioonis.

 

Meie inimestel on olemas nii head teadmised ja vajalik haridus kui ka väärtuslik töökogemus. Muuhulgas on meil ka avalikus sektoris töötamise kogemused, mis annab kindlasti eelise suhtlemisel nii kohalike omavalitsuste kui ka riigiga.

 

  • Kristi Jõemets – kõrgharidus arhitektuuri erialal ning magistrikraad õigusteaduses, omab ruumilise keskkonna planeerija, tase 7 kutsetunnistust (nr 176297), on Eesti Planeerijate Ühingu ja Eesti Juristide Liidu liige.
  • Olga Guljanskaja – kõrgharidus arhitektuuri erialal ja üldehituse erialal, omab diplomeeritud arhitekt, tase 7 kutsetunnistust (nr 142603) ning ehitusinsener, tase 6 esmane kutse,  kutsetunnistust (nr E011833).